Telefonikonsultatsioon +370 654 28028

Kohaletoimetamine

Tarneajad teistesse riikidesse sõltuvad sihtkohast.

Tellimus toimetatakse Vilniuse lattu orienteeruvalt 5-15 päeva jooksul peale makse kinnitamist. Kohaletoimetamist teie määratud aadressile hinnatakse täiendavalt sõltuvalt tarnekohast DHL-i või DHL Expressiga (3-20 p.). Kui teie tellimus on jõudnud Vilniuse lattu, teavitatakse teid telefoni või SMS-i teel. Küsimuste korral võtke ühendust Srotas24.lt konsultantidega telefonil +370 647 09951.

Kui elate muudes linnades kui ülalnimetatud, saate valida ainult kohaletoimetamise päeva. Kuller helistab teile enne kohaletoimetamist, et täpsustada kohaletoimetamise aeg ja koht. Kui te ei saa kõnet või kuller ei jõua õigeks ajaks kohale, võtke meiega ühendust telefonil +370 647 09951.


Raskete kaupade kohaletoimetamine:

Juhime tähelepanu sellele, et üle 30 kg kaaluvate kaupade transpordi kullerautost koju või kontorisse peate ise korraldama.

Kaupade tõstmine – lisateenus, mida saavad tellida Londoni, Birminghami, Glasgow, Liverpooli, Bristoli ja Manchesteri elanikud. Raskete kaupade (näiteks kapoti või katuseraami/pagasiruumi) transportimiseks autost koju või kontorisse on saadaval kaks kullerit. Teenuse hind - 18 £. Teenus on saadaval kuni kella 16.00-ni.

Korja üles:

Kulleri kättetoimetamisel esitage isikut tõendav dokument (juhiluba või pass). Kui kaubale tuleb järgi teine ​​isik, siis palun täpsustage tema nimi meie konsultantidele tellimuse vormistamisel.

Allkirjastada alles pärast seda, kui olete kontrollinud, et saadetisel ei ole nähtavaid kahjustusi ega muid defekte.

Säilitage arve – seda läheb vaja müügijärgseks teeninduseks.

Kui Teil ei ole võimalik kaubale ettenähtud ajal järgi tulla, teavitage sellest meie konsultante telefonil +370 647 09951 ja muudame tarneaega.

Kohaletoimetamine allpool loetletud riikidesse ei ole võimalik:
AFGANISTAN
BARBADOS
BAHAM
BOTSVANA
GANA
IRAK
IRAAN
JAMAIKA
KAMBODŽA
ŠIAURĖS KORĖJA
MIANMARAS
MAURITIUS
NIKARAGVA
PANAMA
PAKISTAN
SIRIJA
TRINIDAD IR TOBAG
UGANDA
UKRAINA
VANUATU
JEMENAS
ZIMBABVE
VENEMAA

Populaarsed originaalosade numbrid